Rezerwacji można dokonać kontaktując się z nami telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej lub za pomocą umieszczonego na tej stronie formularza wstępnej rezerwacji. W odpowiedzi potwierdzimy Państwu dostępność wybranego terminu oraz prześlemy szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji. W celu potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata, na nasze konto bankowe, zaliczki stanowiącej 30% całkowitej kwoty wynajmu.

Ustalone przez nas ceny dotyczą dobowej opłaty za wynajęcie całego apartamentu/studia i są zmienne, uzależnione, od okresu w ciągu roku.

W apartamencie dwupoziomowym może mieszkać maksymalnie 6 osób (w tym dzieci), natomiast studio przeznaczone jest dla 2 osób dorosłych. W razie potrzeby istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowych gości - po wcześniejszym uzgodnieniu. W takim przypadku, od każdej, dodatkowej, osoby naliczana będzie dodatkowa opłata.

Szczegółowe informacje o cenach oraz możliwych rabatach i promocjach uzyskacie Państwo kontaktując się z nami.

Poniżej prezentujemy możliwe terminy wynajmu domku i studia. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani konkretnym terminem zachęcamy do wstępnej rezerwacji noclegu, za pośrednictwem poniższego formularza. Wypełnienie formularza jest niezobowiazujące i nie wiąże się z żadnymi opłatami.

UWAGA! W ścisłym sezonie tj. od połowy czerwca do połowy września wynajem prowadzimy tylko w cyklach tygodniowych od soboty do soboty.

Aktualna dostępność

Poniżej znajduje się aktualizowany na bieżąco kalendarz dostępności noclegów w naszym obiekcie.

Plan sytuacyjny obiektu z rozmieszczeniem poszczególnych domków znajduje się, w dziale galerii ogrodu.


Wstępna rezerwacja terminu

Powered by BreezingForms