Rezerwacji można dokonać kontaktując się z nami telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej lub za pomocą umieszczonego na tej stronie formularza wstępnej rezerwacji. W odpowiedzi potwierdzimy Państwu dostępność wybranego terminu oraz prześlemy szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji. W celu potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata, na nasze konto bankowe, zadatku stanowiącego 30% całkowitej kwoty wynajmu.

Ustalone przez nas ceny dotyczą dobowej opłaty za wynajęcie całego domku/studia i są zmienne, uzależnione, od okresu w ciągu roku.

W domku dwupoziomowym możemy zakwaterować maksymalnie 6 osób (w tym dzieci), natomiast studio przeznaczone jest dla 2 osób dorosłych. W razie potrzeby, po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowych gości.

Szczegółowe informacje o cenach oraz możliwych rabatach i promocjach uzyskacie Państwo kontaktując się z nami.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani konkretnym terminem wynajmu zachęcamy do wypełnienia formularza wstępnej rezerwacji terminu. Wypełnienie formularza jest niezobowiązujące i nie wiąże się z żadnymi opłatami.

UWAGA! W czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu wynajem prowadzimy tylko w turnusach tygodniowych od soboty do soboty i ich wielokrotnościach.

Wstępna rezerwacja terminu

Powered by BreezingForms